LK Auto - Spolehlivý partner od roku 1994

Cena LPG přestavby

V nabídce naleznete dva hlavní typy sekvenčních systémů pro LPG. Prémiový systém vstřikování Solaris Dynamic OBD/CAN, alternativní systém Magic G4 nebo dodatkový systém STAG. Všechny tři systémy jsou prakticky totožné, liší se pouze v kabeláži a nainstalovaném programu. Ceny systémů jsou podobné. Vhodný typ do konkrétního automobilu volíme dle homologace. Ve většině případů instalujeme systém Solaris, pokud však nemá homologaci pro daný automobil, zvolíme systém Magic.

Cena přestavby na LPG

Sekvenční vstřikování

Typ motoru Cena systému
3 válec od 23.500 Kč
4 válec od 26.500 Kč
5 - 6 válec od 30.000 Kč

.

V základní ceně získáte:

  • nádrž do 60 l - toroid ZTW (vnitřní), ZTZ (externí prázdný střed), ZC (válec vč. držáku)
  • vstřikovače LPG typu VALTEK T30, MAGIC JET
  • instalaci šesti a osmimilimetrovými trubkami LPG PVC od italské značky FARO (OMB)
  • plnicí koncovku standard (do nárazníku)
  • první kontrolu a seřízení po 1000 km - tato kontrola je povinná z hlediska záruky a předání díla do provozu, do provedení kontroly po 1000 km je systém LPG ve zkušebním provozu

Pro ochranu ventilů a ventolových sedel si k LPG pohonu pořiďte unikátní systém FLASH LUBE, díky nemuž má motor tišší chod a méně se opotřebovává. Prohlédněte si i další položky přestavby LPG.

 

Záruka 2 roky na komponenty

Záruka je bez omezení počtu najetých km. Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení, poškození vlivem nekvalitního LPG, či provozování v rozporu s návodem k použití.

Jsme akreditovaným zástupcem značeky  SOLARIS  pro ČR a velkoobchodním zástupcem firmy HL-PROPAN pro značky MAGIC,STAG, ESGI 2 a OSCAR. Jakožto zástupce těchto značek jsme držitelem homologace pro zástavbu do vozidel podle ECE R115. Garantujeme kompletní servis s možností výměny jakékoli součásti systému LPG výše uvedených systémů, ale i systémů mnoha dalších výrobců.