LK Auto - Spolehlivý partner od roku 1994

O nás

Firma LK-AUTOSERVIS spol. s r.o. byla založena v roce 1993 dvěma společníky za účelem provozování autoservisní činnosti v provozovně bývalého autoservisu ŠKODA v České Skalici. Tento objekt firma koupila dílem od restituentů a dílem od města Česká Skalice.

LK-AUTOSERVIS, spol. s r.o.
Sídlo: Lidická 317, 552 03 Česká Skalice
IČO: 62025163
DIČ: CZ62025163
zapsaná Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 6733

Korespondenční adresa:
LK-AUTOSERVIS, spol. s r.o.
Lidická 317
552 03 Česká Skalice

Servis tuzemských a zahraničních vozidel

Z původního zaměření na vozy ŠKODA se postupně vyvinul servis, který je schopen opravit jak tuzemská, tak zahraniční vozidla. V současné době je autoservis vybaven moderním diagnostickým zařízením BOSCH FSA, provozuje stanici měření emisí pro vozidla vybavená benzinovými motory a motory upravené pro alternativní pohon na LPG. Dílna mj. disponuje kompletním přístrojovým vybavením proservis a opravy klimatizací v automobilech atd.

Prodej autodílů    

Podobným způsobem se vyvíjela také prodejna autodílů, která byla od počátku součástí servisu. K sortimentu zpočátku výhradně na vozy ŠKODA začaly přibývat díly i na vozidla zahraničních značek. Nejprve filtry, destičky, později čepy řízení, ložiska kol atd. Dnes má tato prodejna nejširší sortiment skladových zásob v náchodském regionu a zajišťuje zásobování autodílen a opraven nejen na Náchodsku,ale i v rychnovském a trutnovském okrese. LK-AUTOSERVIS nabízí nejširší sortiment autodílů a to především díky spolupráci s většinou významných, ale i menších dovozců výměnných dílů. Hlavním důvodem spolupráce s velkým počtem dodavatelů je snaha uspokojit zákazníkovu potřebu v každém případě. Vzhledem k tomu že se sortimenty jednotlivých dovozců překrývají a také doplňují, můžeme nabídnout ve většině případech stejný díl od několika různých výrobců v různých cenových hladinách. Zásadně se snažíme zachovávat co nejpříznivější poměr 'kvalita/cena'.

Kvalitní díl za rozumnou cenu dodaný v co nejkratším čase od objednání - to je hlavní kritérium, kterým se řídí naši pracovníci, kteří zajišťují zásobování požadovaným zbožím.

 

Originální díly od značkových prodejců

LK-AUTOSERVIS zajišťuje také službu objednání originálních dílů, které lze zajistit pouze u značkových prodejců automobilů. Vzhledem k tomu, že naši nákupčí jezdí každý den na nákupy do Prahy, jsou schopni mimo jiné také zajistit objednání požadované součástky prakticky všech značek, které mají sídlo na území Prahy. Pro běžného zákazníka je tento způsob mnohem pohodlnější, protože v našem regionu nejsou všechny značky zastoupeny anebo jsou značně vzdáleny. Nehledě k tomu většina prodejců požaduje nejprve zálohu a teprve po jejím složení provedou objednávku požadovaného dílu.

LK-AUTOSERVIS také provozuje autorizovanou dílnu pro přestavby automobilů na pohon zkapalněným propanbutanem. Touto činností se zabývá již od roku 1993. Od roku 1995 také provozuje čerpací stanici LPG, která je umístěna v těsné blízkosti dílny. Tato provozovna se nachází v obci Říkov u České Skalice patří mezi nejdéle fungující provozovny v tomto oboru v republice.

Akreditovaný zástupce vstřikovacích systémů LPG    

Naše firma je akreditovaným zástupcem a dovozcem do ČR plynového systému značky SOLARIS. Je také velkoobchodním prodejcem a distributorem širokého sortimentu materiálu pro přestavby vozidel na pohon LPG, CNG.  Jsme dodavatelem montážních přestavbových sad pro dílny zabývající se přestavbami vozidel na altrnativní pohon LPG.

V současné době má firma 20 zaměstnanců.